Tagasi

Kollektiiv

Kollektiiv

Juhatus

Anne PardlaJuhatuse liige/Ülemõde

anne@mammograaf.ee

+372 627 4470

Rohkem informatsiooni »

Silver RaudseppJuhatuse liige

silver@mammograaf.ee

+372 5211880

Rohkem informatsiooni »

Arstid

Theo RaudseppRadioloog

theo@mammograaf.ee

+ 372 5073772

Rohkem informatsiooni »

Ülle RaudseppRadioloog

ylle@mammograaf.ee

+372 5038608

Rohkem informatsiooni »

Peeter RaudvereRadioloog

peeter@mammograaf.ee

+ 372 627 4470

Rohkem informatsiooni »

Marina AstapovaRadioloog

marina@mammograaf.ee

+372 627 4470

Rohkem informatsiooni »

Valentina TerjajevaRadioloog

valentina@mammograaf.ee

+372 627 4470

Rohkem informatsiooni »

Õed ja tehnikud

Angeelika KoitmaaRadioloogiatehnik

angeelika@mmmograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Vladimir MarkinRadioloogiatehnik

vladimir@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Ave PõldmaaRadioloogiatehnik

ave@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Alexey DushkevichRadioloogiatehnik

alexey@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Jekaterina MihhailovaRadioloogiatehnik

jekaterina@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Sirli LillmannRadioloogiatehnik

sirli@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Büroo

Kristi JuhkamJuhatuse assistent

kristi@mammograaf.ee

6274475

Rohkem informatsiooni »

Hille KoppenBüroo juhataja

hille@mammograaf.ee

+372 627 4470

Rohkem informatsiooni »

Merike SiimutKesklinna büroo juhataja

merike@mammograaf.ee

+372 627 4222

Rohkem informatsiooni »

Terje SaaresteSekretär

terje@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Katrin KullekuppSekretär

katrin@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Kristina LukazevitzSekretär

kristina@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Svetlana KartauSekretär

svetlana@mammograaf.ee

Rohkem informatsiooni »

Logistika

Igor AstapovLogistik

+372 627 4470

Rohkem informatsiooni »

Oleg BaskovLogistik

+372 627 4470

Rohkem informatsiooni »

IT osakond

Antti RaudseppIT juht

antti@mammograaf.ee

+372 627 4479

Rohkem informatsiooni »

Marko MiggurIT administraator

marko@mammograaf.ee

+372 627 4479

Rohkem informatsiooni »
winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot winter boot